10 فیلترشکن قوی و پرسرعت فعال

فیلترشکن قوی

شاید تا قبل از فیلتر شدن تلگرام، بحث فیلترشکن ها خیلی مطرح نبود. بعد از فیلتر شدن این پلتفرم بسیاری از افراد و کسب و کارهایی که از این بستر درآمد داشتند به سمت استفاده از فیلترشکن های قوی پرسرعت و فعال رفتند. اما شاید مردم جامعه هیچ زمانی بیشتر از هنگامی که پلتفرم های اینستاگرام و واتساپ فیلتر شد نام فیلترشکن به گوششان نخورده باشد. با فیلتر شدن این پلتفرم ها، عملا می توان گفت تمام پلتفرم ها از جمله شبکه های اجتماعی لینکدین، توییتر، یوتوب، اینستاگرام، واتساپ و وایبر در ایران فیلتر شدند.

از طرفی به نظر نمی رسد پلتفرم های داخلی نیز کیفیت و ظرفیت لازم برای برطرف کردن نیاز مردم به شبکه های اجتماعی را داشته باشند. لذا مردم برای بازگشت به این پلتفرم ها بیش از پیش به فیلترشکن احتیاج پیدا کرده اند. از طرفی حتی فیلترشکن ها نیز در حال بسته شدن از طرف ارگان های مربوطه هستند و گاهی نیاز است برای نصب یک فیلترشکن به یک فیلترشکن دیگر نیاز است که این کار را سخت می کند. فیلترشکن های موجود نیز پس از مدتی استفاده دوباره مسدود می شوند.

لذا در این مقاله سعی کرده ایم لیست تمام فیلترشکن های قوی و فعال را معرفی کنیم، اما ممکن است بعد از مدتی این فیلترشکن ها نیز مسدود شوند. توجه داشته باشید که این یک مقاله آموزشی است و مرکز تعمیرات تخصصی الو موبایل به عنوان فروشنده فیلترشکن هیچ فعالیتی ندارد و هدف این مقاله فقط معرفی فیلترشکن های قوی و رایگان در دسترس است. شما نیاز دارید این فیلترشکن ها را از منابع دیگری دانلود کنید. در ادامه با معرفی فیلترشکن های پرسرعت و فعال در ایران با ما همراه باشید.

لینک دریافت فیلترشکن : دانلود

 

1- فیلترشکن قوی Swing VPN

فیلترشکن Swing VPN یک از فیلترشکن قوی در بین فیلترشکن های اندروید می باشد. این فیلترشکن می تواند به سرورهای مختلفی متصل شود. البته طبق تجربه سرورهای فرانسه، رومانی، هلند و آلمان در ایران عملکرد بهتری دارند. این فیلترشکن یک فیلترشکن پرسرعت و قوی می باشد. اگر به دنبال یک فیلترشکن فعال در ایران می باشید، Swing VPN می تواند یکی از انتخاب های اصلی شما باشد، زیرا علاوه بر اینکه سرعت و ثبات خوبی را ارائه می دهد، یک فیلترشکن رایگان نیز می باشد و اگر یکی از سرورهای آن دچار مشکل شد می توانید از سرورهای دیگر این فیلترشکن استفاده کنید.

لینک دریافت فیلترشکن : دانلود

فیلترشکن قوی Swing VPN

2- فیلترشکن پرسرعت V2ray NG

فیلترشکن V2ray NG یک فیلترشکن قوی می باشد. این نرم افزار را در واقع می توان بستری برای پروکسی های مختلف بیان کرد. منبع پروکسی در این فیلترشکن OPEN SOURCE می باشد و شما می توانید هر پروکسی را که از جایی دانلود یا خریداری کرده اید را در این نرم افزار Import کرده و به وسیله آن به شبکه جهانی اینترنت متصل شوید. برای افرادی که به دنبال یک فیلترشکن پرسرعت می باشند، V2ray NG می تواند یک انتخاب عالی باشد.

 

لینک دریافت فیلترشکن : دانلود

فیلترشکن قوی Swing VPN

 

3- فیلترشکن فعال Unseen Online

این فیلترشکن یکی از فیلترشکن هایی می باشد که به خصوص در نسخه های پایین تر اندروید بسیار کاربردی است. یک از مهمترین ویژگی های این فیلترشکن پرسرعت این است که زمان زیادی را در گوشی شما فعال باقی می ماند. مدت اتصال این فیلترشکن توسط کاربران بالا گزارش شده است و قطع و وصل خیلی کمی دارد. این فیلترشکن دارای سرورهای مختلفی می باشد و سروری که در ایران اتصال بهتری دارد طبق گزارش ها فرانسه می باشد. این فیلترشکن قوی می تواند تا مدت ها نیاز شما برای اتصال به اینترنت بدون فیلتر را برطرف کند.

 

فیلترشکن فعال Unseen Online

 

4- فیلترشکن قوی Super VPN

فیلترشکن Super VPN یک فیلترشکن قوی با پهنای باند، زمان و داده های نامحدود است. برای استفاده از این فیلترشکن رایگان نیازی به ثبت نام و یا ورود به سیستم ندارید. امنیت این فیلترشکن نیز بالاست و اطلاعات کاربران را در هیچ سطحی ذخیره نمی کند. فیلترشکن Super VPN یک فیلترشکن فعال در ایران و متصل به سرورهای جهانی از جمله سرورهای انگلستان، آلمان، استرالیا، هلند، ژاپن و کانادا می باشد که یک بستر امن و پرسرعت را برای اتصال شما به اینترنت جهانی فراهم می کند.

 

5- فیلترشکن پرسرعت Ada VPN

فیلترشکن Ada VPN یکی دیگر از فیلترشکن های فعال در ایران است که با فراهم کردن اتصالی امن به شبکه پرسرعت جهانی نیاز شما به یک فیلترشکن قوی را به طور کامل برطرف می کند. این فیلترشکن سرور انتخابی ندارد و خودش با جستجو از میان سرورهای در دسترس، پرسرعت ترین آنها را انتخاب و به آن متصل می شود. همچنین استفاده از این فیلترشکن بسیار ساده است و شما با ورود به این نرم افزار فقط کافی است روی دکمه روشن را فشار دهید تا فیلترشکن شما راه اندازی شود. میزان نمایش تبلیغات نیز در این فیلترشکن خیلی کم است و از این نظر برای کاربر آزاردهنده نیست.

 

6- فیلترشکن رایگان Free VPN

فیلترشکن Free VPN یکی از فیلترشکن های رایگان و پرسرعت در ایران است که سرعت و ثبات اتصال شما به اینترنت بدون فیلتر را تضمین می کند. این فیلترشکن قوی را باید حتما از سایت های معتبر دانلود کنید تا کدهای مخرب و بدافزارها به گوشی شما نفوذ نکند. این فیلترشکن برای دور زدن تحریم ها و برقراری اتصال به سایت ها متنوع کاملا مناسب است. اگر به دنبال بهترین فیلترشکن هستید، با استفاده از این فیلترشکن می توانید اتصال امنی به اینترنت داشته باشید.

7- فیلترشکن قوی  Windscrib

فیلترشکن Windscrib یک فیلترشکن قوی برای رفع مسدودسازی ها و بازگرداندن دسترسی به اینترنت جهانی می باشد. همچنین این فیلترشکن از حریم خصوصی افراد محافظت می کند و یک فیلترشکن امن به شمار می رود. فیلترشکن Windscrib یک فیلترشکن رایگان است که نیاز به یک ایمیل تایید شده دارد و با این کار تا 10 گیگابایت پهنای باند را در اختیار کاربران قرار می دهد. این فیلترشکن آدرس IP کاربران را پنهان می کند. با این فیلترشکن می توان به انواع سایت های فیلترشده در بیش از 40 کشور دست یافت.

 

8- فیلترشکن قوی پروتون  VPN

فیلترشکن پروتن Proton VPN یک فیلترشکن پرسرعت با امنیت بالا می باشد که کاملا حریم خصوصی کاربر را حفظ می کند و اطلاعات کاربران را به هیچ طریقی ذخیره نمی کند. فیلترشکن پروتن کاملا رایگان بوده و این امکان را به شما می دهد تا به هر وبسایتی با هر نوع محدودیتی متصل شوید. به علاوه هیچ تبلیغاتی در این نرم افزار وجود ندارد. البته برای بهره گیری از سرعت و امنیت بیشتر می توانید از نسخه پولی بهره ببرید. استفاده از این فیلترشکن قوی بسیار ساده بوده و فعالسازی آن روی گوشی توسط هر کاربری بدون آموزش امکانپذیر است. افرادی که به دنبال یک فیلترشکن فعال در ایران برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت هستند می توانند از این فیلترشکن بهره ببرند.

 

9- فیلترشکن رایگان  Hotspot Shield

فیلترشکن Hotspot Shield یک فیلترشکن قوی و فعال در ایران است که به عنوان یک سپر قوی از اطلاعات شما محافظت می کند. به وسیله این فیلترشکن می توانید به سایت فیلترشده در تمام دنیا با امنیت بالا دسترسی داشته باشید. یکی از دلایل محبوبیت این فیلترشکن سرعت و ثبات آن بدون قطع و وصل شدن است. استفاده از این فیلترشکن کاملا سریع و آسان است. کافی است بعد از اتصال روی دکمه “روشن” بزنید تا به فیلترشکن متصل شوید. استفاده از نتفلیکس یا برنامه های ورزشی زنده دنیا با این فیلترشکن پرسرعت با گوشی کاملا امکان پذیر است.

 

10- فیلترشکن قوی Turbo VPN

فیلترشکن توربو وی پی ان یک فیلترشکن قوی و پرسرعت می باشد که محدودیت سایت ها را برطرف کرده و IP سایت های مسدود شده در ایران را دور می زند. این فیلترشکن امکان جعل آدرس IP شما را می دهد. با این کار به انواع سایت ها با سرعت بالا متصل می شوید. فیلترشکن Turbo VPN اطلاعات حساس مانند مقصد ترافیک، جستجوهای DNS، تاریخچه مرورگر و … را ذخیره نمی کند و حریم خصوصی امنی را برای کاربران فراهم می کند. این فیلترشکن همچنین به صورت خودکار سرور با بیشترین سرعت را جستجو و در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

جمع بندی

در این مقاله 10 فیلترشکن قوی که هم اکنون فعال می باشند را بررسی کردیم. این 10 فیلترشکن پرسرعت اندروید از میان تنوع بالایی از فیلترشکن ها انتخاب شده اند و بهترین سرعت و عملکرد را دارا هستند. فیلترشکن های معرفی شده همگی فیلترشکن رایگان هستند در ایران فعال می باشند. برخی از این فیلترشکن ها روی برخی مدل های گوشی عملکرد بهتری دارند لذا اگر پس از نصب یکی از فیلترشکن های این لیست اتصال شما به اینترنت صورت نگرفت بهتر است از بقیه فیلترشکن های لیست استفاده کنید.

مرکز تعمیراتی تخصصی الوموبایل یکی از بزرگترین مراکز تعمیر موبایل در تهران است که در زمینه تعمیر انواع موبایل و تبلت فعالیت دارد. این مرکز همچنین به آموزش کارآموزان می پردازد و دوره های آموزش تعمیرات موبایل و همچنین دوره های پیشرفته و تخصصی را در زمینه تعمیرات موبایل برگزار می کند. همچنین کارآموزانی که بعد از دوره نیاز به کسب تجربه بیشتر داشته باشند می توانند در دوره های ویژه کارآموزی این مرکز شرکت کنند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۱ از ۵
از مجموع ۵۳۲ رای

11 دیدگاه دربارهٔ «10 فیلترشکن قوی و پرسرعت فعال»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات