آموزش و کارآموزی تعمیرات موبایل در الو موبایل

بهترین نوع سرمایه‌گذاری قطعا سرمایه‌گذاری روی خودتان است. تخصص شما سرمایه اصلی شماست.

مفتخریم در مسیر متخصص شدن شما را یاری و مسیر را برایتان آسانتر کنیم.

در الو موبایل، دوره آموزش تعمیرات موبایل را زیر نظر اساتید متخصص به صورت کاملا عملی در کارگاه‌های مجهز با پیشرفته ترین تجهیزات  می‌گذرانید و  بلافاصله بعد از آن دوره کارآموزی تعمیرات موبایل را زیر نظر متخصصین و تعمیر کاران با تجربه و مجرب الو موبایل، در شرایط واقعی بازار کار تجربه خواهید کرد.

همراهی ما با شما فقط به دوره آموزشی تعمیرات موبایل و کارآموزی آن خلاصه نمی‌شود، پشتیبانی نامحدود الو موبایل نیز شامل حالتان خواهد شد. این پشتیبانی شامل موارد مختلفی می‌شود: اول اینکه ابزار و تجهیزات لازم برای ورود به بازار کار را با کیفیت عالی و زیر قیمت بازار در اختیار شما قرار می‌دهیم. همچنین پس از دوره می توانید تا 2 ترابایت فایل‌های نرم‌افزاری و کاربردی موبایل را بصورت کاملا رایگان از الو موبایل دریافت کنید. پشتیبانی الو موبایل از شما به اینجا ختم نمی‌شود و شما می‌توانید بعد از اتمام دوره و ورود به بازار کار به صورت مادام العمر و در مواقعی که به مشکل یا سوالی بر می‌خورید از راهنمایی و مشاوره اساتید الو موبایل بهره‌مند شوید.

مسیر برای شما روشن است. منتظر نمانید! همین حالا عضوی از خانواده الو موبایل شوید.

آموزش عملی در کارگاه مجهز الو موبایل

آموزش‌ فنی و حرفه‌ای فقط از طریق آموزش عملی معنا پیدا می‌کند. آموزش عملی یعنی یادگیری یک مهارت از طریق دست به آچار شدن و آزمون و خطا کردن. آموزش تعمیرات موبایل یک نمونه از آموزش عملی است که نیاز به کارگاه مجهز با تجهیزات پیشرفته و آموزش اصولی از طریق اساتید مجرب دارد. الو موبایل تمام این شرایط را در کلاس‌ حضوری آموزش تعمیرات موبایل فراهم کرده است تا فضای واقعی کسب و کار را تجربه کنید.
ایده‌آل‌ترین شغل از نظر شما کدام است؟ شغلی که درآمد عالی داشته باشد؟ تخصصی باشد؟ بتوان در مدت کوتاه و هزینه کم آن را آموزش دید؟ برای شروع نیاز به سرمایه کمی داشته باشد؟ جای پیشرفت زیادی داشته باشد؟ اگر شغلی تمام این شرایط را باهم داشته باشد چطور؟ یک تکنسین تعمیرات موبایل تمام این‌ها را یکجا دارد. دوره آموزش تعمیرات موبایل را در الو موبایل بصورت کاملا عملی تجربه کنید و در مدت کوتاهی حرفه‌ای شوید.

تکنسین‌های مجرب حوزه تعمیرات موبایل

اساتید پررنگ‌ترین نقش را در یادگیری هر مهارت دارند. برای کسب تجربه لزوما نیاز به زمان طولانی نیست و یک مربی مجرب قادر است ریزه‌کاری‌ها و فوت و فن کار را در مدت کوتاهی به کارآموزان منتقل کند و از آنها تعمیرکاران باتجربه بسازد. اساتید دوره آموزش تعمیرات موبایل الو موبایل از خبره‌ترین تکنسین‌های حوزه تعمیرات موبایل می‌باشند که شما را قدم به قدم تا تبدیل شدن به یک متخصص همراهی می‌کنند.
دانش و تجربه یک مربی ، عواملی مهم در آموزش می‌باشند اما مهمتر از آن، فن بیان، قدرت ایجاد ارتباط موثر با کارآموزان و مهارت در انتقال تجربیات می‌باشد. تعمیرکاران مجرب الو موبایل علاوه بر سال‌ها سابقه در حوزه تعمیرات تخصصی موبایل، مهارت بالایی در آموزش و ایجاد ارتباط سازنده با کارآموزان دارند و همین امر موجب شده هنرجویان دوره آموزش تعمیرات موبایل ما همگی بعد از اتمام دوره در مدت کوتاهی به تکنسین‌های خبره و با دانش روز تبدیل شده و به راحتی وارد بازار کار شوند. در مدتی کوتاه زیر نظر مربیان مجرب الو موبایل به یک متخصص تبدیل شوید.

پشتیبانی نامحدود پس از دوره جهت حضور در بازار کار

موبایل‌ها سیستم‌های الکترونیکی پیچیده‌ای هستند و گاهی دچار ایراداتی ناشناخته می‌شوند که تعمیرکار ممکن است در عیب‌یابی آنها دچار تردید شود. در این شرایط استفاده از مشاوره و راهنمایی یک تکنسین خبره و کاربلد می‌تواند راه‌گشا باشد. یکی از ویژگی‌های برجسته دوره آموزش تعمیرات موبایل در الو موبایل پشتیبانی نامحدود است. شما پس از اتمام دوره نیز می‌توانید بصورت مادام‌العمر و در مواقع نیاز از مشاوره فنی و کاملا رایگان اساتید و تعمیرکاران الو موبایل بهره ببرید.
یک تعمیرکار متخصص بخصوص در حوزه تعمیرات موبایل باید مرتب اطلاعات و مهارت‌های خود را بروز کند. این مساله به خصوص با افزایش روزافزون سرعت تکنولوژی و ساخت قطعات سخت‌افزاری پیچیده‌تر و ایجاد قابلیت‌های نرم‌افزاری جدیدتر، امری طبیعی جلوه می‌کند. این امر باعث می‌شود در بازار کار واقعی گاهی مشکل خاصی برای گوشی موبایل بوجود ‌آید که یک تعمیرکار موبایل ممکن است در عیب‌یابی آن دچار مشکل شود. اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا اساتید مجرب دوره‌های آموزش تعمیرات موبایل ما به صورت نامحدود از شما در این مسیر پشتیبانی می‌کنند و شما می‌توانید در مواقع ضروری از راهنمایی و مشاوره اساتید الو موبایل بهره‌مند شوید.

مزایای ویژه دوره‌های آموزشی تعمیرات موبایل در الو موبایل

الو موبایل مفتخر به برگزاری یکی از تخصصی‌ترین و بروزترین دوره‌های آموزش تعمیرات موبایل در کشور است. مربیان الو موبایل همگی از تعمیرکارن خوشنام در زمینه تعمیرات موبایل می‌باشند که با سابقه‌ای درخشان، شما را در مسیر تبدیل شدن به یک متخصص واقعی همراهی خواهند کرد.

دوره های آموزش تعمیرات در الو‌موبایل

دوره خصوصی + کارآموزی

 مدت دوره: ۱۰۰ ساعت

مبلغ شهریه 5/۵00/000 تومان

دوره فوق تخصصی موبایل اندروید و آیفون + کارآموزی

مدت دوره: ۴۰۰ ساعت

مبلغ شهریه ۱۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان
دوره فوق تخصصی آیفون + کارآموزی

مدت دوره: ۱۳۰ساعت

مبلغ شهریه ۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان

دوره تخصصی تعویض و پروگرم هارد

مدت دوره: ۴۰ ساعت

مبلغ شهریه ۴/0۰۰/۰۰۰ تومان

دوره فوق تخصصی نرم افزار اندروید و آیفون

 مدت دوره: ۶۰ ساعت

مبلغ شهریه ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان

کارآموز عزیز جهت پیش ثبت نام و رزرو دوره مبلغ ۵۰،۰۰۰ تومان به شما کارت ذیل واریز و کد پیگیری را از طریق تماس یا واتساپ به الو موبایل اطلاع دهید .

۶۱۰۴۳۳۷۵۱۹۵۶۵۱۶۰
بانک ملت ،بنام سید محمد علی وکیل

مقالات
آشنایی با تعمیرات موبایل

آشنایی با تعمیرات موبایل

در دنیای امروز تلفن همراه یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارهایی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. تقریبا

سوالات متداول

بله، نگرانی بابت تهیه خوابگاه وجود ندارد و هماهنگی‌های لازم برای اسکان شما در خوابگاه فراهم خواهد شد. 

بله، دوره‌های آموزشی و کارآموزی الو موبایل در کلاس‌های مجهز با لوازم و تجهیزات کامل و بروز برگزار می‌شود.

بله، شما پس از  اتمام دوره از پشتیبانی نامحدود و مادامالعمر الو موبایل برخوردارید و در مواقع نیاز می‌توانید از اساتید ما کمک بگیرید.

نیازی به خرید نیست، الو موبایل پس از اتمام دوره در صورت ارائه هارد از جانب کارآموزان تا 2 ترابایت نرم‌افزارهای کاربردی موبایل را در اختیار کارآموزان قرار خواهد داد.

پس از دوره مدرک معتبر و قابل تایید از سازمان فنی و حرفه‌ای به شما اعطا می‌گردد که قابل ترجمه بوده و می‌توان بوسیله آن برای مهاجرت اقدام کرد.