درباره ما

الو موبایل یک شرکت باسابقه در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل و آموزش آن می‌باشد. الو موبایل هم‌اکنون با توجه به نیاز دانشجویان در زمینه آموزش‌های عملی و کسب تجربه در بازار کار واقعی تعمیرات موبایل، دوره‌های کارآموزی برگزار کرده و بیش از پیش به آموزش و توسعه مهارت‌های کارآموزان می‌پردازد.

پاسخ شما به سوالات رایج

بله، متخصصین الو موبایل حداکثر تا یک ساعت بعد از تحویل موبایل از جانب مشتری، آن را عیب‌یابی و اعلام هزینه می‌کنند. 

بله، تمام انواع موبایل‌های هوشمند، تبلت و آی‌پد در الو موبایل عیب‌یابی و تعمیر می‌شود.

بله ، امکان پذیر است. جهت سهولت و صرفه جویی در زمان، مشتریان می توانند بوسیله پست یا پیک گوشی خود را به دست متخصصان ما برسانند. همچنین گوشی موبایل پس از تعمیر و در صورت تمایل مشتری می تواند به همین شکل به دست او برسد. 

تمام موارد تعمیری یا تعویضی به غیر از ال‌سی‌دی، در صورت عدم دستکاری موبایل از جانب مشتری، تا 30 روز شامل گارانتی تعمیرات می‌شوند.

ایرادات موبایل می‌تواند دلایل سخت‌افزاری و یا نرم‌افزاری متعددی داشته باشد و هزینه تعمیرات فقط پس از بررسی و عیب‌یابی توسط تکنسین‌های الو موبایل اعلام خواهد شد.

خدمات الوموبایل

الو موبایل سالهاست با بهره مندی از تعمیرکاران و تکنسین‌های خبره و با دانش فنی بالا، در زمینه تعمیرات موبایل فعالیت دارد. الو موبایل با سابقه‌ای درخشان و با همراهی متخصصین خود به برگزاری دوره های کارآموزی و آموزش تعمیرات موبایل نیزپرداخته و دوره ی آموزش تعمیرات موبایل و کارآموزی آن را به صورت کاملا تخصصی و عملی در کارگاه های مجهز با پیشرفته ترین ابزار برگزار می نماید .

همچنین الو موبایل با فروش تجهیزات و ابزار مورد نیاز تعمیرات موبایل با بهترین کیفیت و کمترین قیمت زمینه را برای ورود شما عزیزان به بازار کار فراهم ساخته است.

5/5
5/5